Korpen Kristianstad

Bordtennis 2025-2026

2011-2012 | 2012-2013 | 2013-2014 | 2014-2015 | 2015-2016 | 2016-2017 | 2017-2018 | 2018-2019 | 2019-2020 | 2020-2021 | 2021-2022 | 2022-2023 | 2023-2024 | 2024-2025 | 2025-2026
Serietabell | Spelarbörsen | Dubbelbörsen | Matcher | Mästerskap | Logga in | Kontakt

Philip Schrevelius

2025-2026

Nätrullarna

22 vinster

DatumHemmaspelareBortaspelareResultat
2026-02-11 Philip Schrevelius - Niclas Alriksson (Kantbollarna) 3 - 2
2026-02-11 Philip Schrevelius - Peter Zier (Kantbollarna) 3 - 1
2026-01-28 Philip Schrevelius - Johan Block (The Kopites) 3 - 0
2026-01-28 Philip Schrevelius - Patrik Book (The Kopites) 3 - 1
2026-01-07 Ann Olsson (Damlaget) - Philip Schrevelius 0 - 3
2026-01-07 Ulrika Harrysson (Damlaget) - Philip Schrevelius 0 - 3
2025-12-10 Mohammed Esmail (The Invincible) - Philip Schrevelius 1 - 3
2025-12-03 Philip Schrevelius - Jesper Nilsson (Jokrarna) 3 - 0
2025-12-03 Philip Schrevelius - Sanna Nilsson (Jokrarna) 3 - 0
2025-11-19 Philip Schrevelius - Andreas Trobäck (RAZ-attack) 3 - 1
2025-11-19 Philip Schrevelius - Zekerijah Kasumovic (RAZ-attack) 3 - 0
2025-11-12 Peter Zier (Kantbollarna) - Philip Schrevelius 2 - 3
2025-11-05 Philip Schrevelius - Ajmal Ajmal (Knauf) 3 - 0
2025-11-05 Philip Schrevelius - Sami Emini  (Knauf) 3 - 0
2025-10-29 Patrik Book (The Kopites) - Philip Schrevelius 0 - 3
2025-10-29 Johan Block (The Kopites) - Philip Schrevelius 0 - 3
2025-10-22 Philip Schrevelius - Ann Olsson (Damlaget) 3 - 0
2025-10-22 Philip Schrevelius - Ulrika Harrysson (Damlaget) 3 - 0
2025-10-01 Sanna Nilsson (Jokrarna) - Philip Schrevelius 0 - 3
2025-10-01 Jesper Nilsson (Jokrarna) - Philip Schrevelius 1 - 3
2025-09-17 Zekerijah Kasumovic (RAZ-attack) - Philip Schrevelius 0 - 3
2025-09-17 Andreas Trobäck (RAZ-attack) - Philip Schrevelius 0 - 3

4 förluster

DatumHemmaspelareBortaspelareResultat
2025-12-10 Mikael Heidnert (The Invincible) - Philip Schrevelius 3 - 1
2025-11-26 Razvan Matei (Bolltrollarna) - Philip Schrevelius 3 - 2
2025-11-26 Kent Andréasson (Bolltrollarna) - Philip Schrevelius 3 - 1
2025-11-12 Niclas Alriksson (Kantbollarna) - Philip Schrevelius 3 - 1

Bordtennis i Korpen Kristianstad

Systemet sponsrat av Caesax Multimedia